צרו קשר
ּ

קבלן הריסות

מחפשים אחר קבלן הריסות שיוכל להוריד בצורה הבטוחה והיעילה ביותר מקלחת קטנה, קיר או אפילו בית שלם? חברת בכר פרויקטים תשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את שירותיהם של אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחומם. חברתנו מקפידה על הענקת השירות המקצועי ביותר בעבור לקוחותינו, זאת מבלי להתפשר על איכות העבודה, הכלים וחומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש.

חשיבותו של קבלן הריסות

בתור בני אדם, אנו לא מפסיקים לשאוף קדימה, לחלום על עתיד טוב יותר ולבנות אותו שלב אחר שלב. כך שאין זה מפתיע במיוחד שאנחנו מעוניינים לחדש גם את הבתים בהם אנו גרים עם בני משפחתנו. לעיתים הבנייה המחודשת דורשת הריסה של הקיים בשלב הראשוני. חשוב להבין כי תפקידו של קבלן הריסות חשוב לא פחות מאשר של קבלן בנייה. לשם ביצוע העבודה בצורה היעילה והבטוחה ביותר יהיה עליו להיות בעל הידע והניסיון בתחומו. רק כך יוכל לבצע את ההריסה של הנדרש מבלי לגרום לנזקים למבנים השכנים, לרכוש או לאנשים שסביב.

לפני כל הריסה, חשוב לוודא כי כלל האזור אובחן בצורה הנכונה. בין אם בחינה מעמיקה של האינסטלציה או בין אם בדיקה כי הקיר שאותו אנו עומדים להרוס אינו קיר תומך אשך יגרום לנזקים משניים במידה וייהרס. הניסיון המקצועי של קבלן הריסות מנוסה יעניק לו את הכלים הנחוצים על מנת שיוכל להשלים בהצלחה את הבדיקות הנדרשות ובסופו של יום יהרוס בהצלחה את הנדרש.

כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת

לאחר ההריסה אתם בוודאי תזדקקו לקבלן בנייה או לכל הפחות אדם אשר יוכל להתקין את האמבטיה החדשה שלכם. לשם זאת חברת בכר פרויקטים תוכל להעניק לכם את כלל שירותי השיפוצים להם אתם עשויים להזדקק. בין אם עבודות חשמל, אינסטלציה ואפילו בנייה בגבס, איטום וצבע לדירה. את כלל השירותים תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת. דבר אשר יחסוך מכם את התקשורת עם מספר קבלנים שונים במקביל. חברתנו תוכל לעדכן אתכם על המתבצע באופן ישיר ותפקח על כלל העבודות המתבצעות בשטח.

קבלן הריסות

למעלה

אנו בבכר פרויקטים מתמחים בכל סוגי השיפוצים וזמינים עבורכם לכל שאלה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ